PARTI TENN, MÄSSING, NYSILVER, 18 delar, 1900-tal.

304381. PARTI TENN, MÄSSING, NYSILVER, 18 delar, 1900-tal.

Ett par ljusstakar samt 3 muggar, tenn, Ernst Svedbom, Vetlanda.
Ett par salt/smörkar ostämplade m m.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 835