ANGELDON, 12 st. 1900-talets mitt.

304350. ANGELDON, 12 st. 1900-talets mitt.

I träväska. Bredd 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I träväska. Bredd 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 581