KARAMELLSTÄLL, "DIXI", John Froberg, Finspong. 1900-talets första hälft.

304345. KARAMELLSTÄLL, "DIXI", John Froberg, Finspong. 1900-talets första hälft.

8 burkar av glas på metallställ, en extra burk medföljer. Höjd 84 cm.

Spricka i glas på extraburken. Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 661