TIDNINGSSTÄLL i rotting, 1900-talet.

304316. TIDNINGSSTÄLL i rotting, 1900-talet.

Dubbelsidiga fack för tidningar
Övre hyllplan med räfflad glasskiva
Höjd 57 cm
Bredd 46 cm.

Brukssltage
Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57 cm
Bredd 46 cm.

Brukssltage
Repor och märken.

Antal besök: 5 681