OLE LYNGGAARD. armband, silver och guld.

3042992. OLE LYNGGAARD. armband, silver och guld.

Armband i silver, kullås 18 k guld, både armband och lås stämplade Ole L
Armbandets längd 16,5 cm, utan kula och fästen, blir totallängd med kula ca 18 cm, vikt 10,9 g
Kula / lås, diameter 1 cm, vikt 3.,2 g.

Den flätade silverdelen bitvis tilltryckt, i övrigt gott bruksskick.

Ole Lynggaard (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ole Lynggaard (Född 1936)

Antal besök: 1 220