SKÅP, mahogny med dekor i djuprelief, David Rosén, 1950-tal.

304281. SKÅP, mahogny med dekor i djuprelief, David Rosén, 1950-tal.

Längd 157, bredd 45, höjd 127 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 580