Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
DAVID EKBERG. Zigenarläger, Kåseberga, olja på pannå, signerad och a tergo betitlad.
304262. DAVID EKBERG. Zigenarläger, Kåseberga, olja på pannå, signerad och a tergo betitlad.
Mått: 38x52 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått: 38x52 cm.
Garpenhus Auktioner
1 788