BORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

30425. BORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

Längd 144, bredd 108, höjd 77,5 cm.

Smärre slitage och sprickor i sargen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 833