GOLVLAMPOR, ett par, Luxus, 1960/70-tal.

30424. GOLVLAMPOR, ett par, Luxus, 1960/70-tal.

Fot av vitlackerad metall, skärmhållare av plast, gul skärm, höjd 138 cm.

Skärmhållare med skador och sprickor, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 421