THOMAS SIDNEY COOPER. Tillskriven, kor i landskap, olja på duk. Signerad.

304234. THOMAS SIDNEY COOPER. Tillskriven, kor i landskap, olja på duk. Signerad.

87 x 111 cm. (125 x 149 cm, inklusive ram).

Smärre ytsmuts, krackelyr, uppfordrad på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 225