Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Smycken & Ädelstenar
Preciosa & Övrigt
BORDSFLÄKTAR, 2 st, plast och stål, Philips och Indola, 1900-talets mitt.
304229. BORDSFLÄKTAR, 2 st, plast och stål, Philips och Indola, 1900-talets mitt.
Höjd 19 - 38 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 19 - 38 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
928