LJUSSTAKAR, 2 stycken, sengustavianska, tenn, Martin Artedius, Norrköping, 1800.

3041781. LJUSSTAKAR, 2 stycken, sengustavianska, tenn, Martin Artedius, Norrköping, 1800.

Höjd; 32 cm. Basen 12 x 12 cm.
Proveniens; Aron Oskarsson, Finspång.

Bruksslitage. Ljuspipor med smärre slitage.

Tema

Höstens kvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Höstens kvalitetsauktion

Antal besök: 813