SKÅL samt SERVETTSTÄLL, silver, bl.a. MEMA, Lidköping. Vikt 126 gram.

304166. SKÅL samt SERVETTSTÄLL, silver, bl.a. MEMA, Lidköping. Vikt 126 gram.

Genombruten dekor i form av ornament och blomster. Servettställ ej stämplat.
Skål på fötter, längd 15 cm, höjd 5,5 cm
Servettställ, längd 9,5, höjd 7,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 560