SOFFA SAMT PALL, brunt skinn, 2000-tal.

304156. SOFFA SAMT PALL, brunt skinn, 2000-tal.

Soffans längd 220, bredd 95, höjd 75 cm, pallen 95 x 85, höjd 44 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 996