SIDEBOARD, Swedish Grace, 1930-tal.

3041507. SIDEBOARD, Swedish Grace, 1930-tal.

Längd 149 cm
Höjd 67 cm
Djup 50 cm.

fläckvis slitage, märken/fläckar/repor/fanerskador, dekorlister saknas, rost, saknas ett lås.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 149 cm
Höjd 67 cm
Djup 50 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 513