ERIK WÖRTZ. Soffbord, "Tavlan", Ikea, 1960-tal.

3041498. ERIK WÖRTZ. Soffbord, "Tavlan", Ikea, 1960-tal.

Höjd 50, 160 x 70 cm.

Smärre marken, åldersrelaterat slitage.

Erik Wörtz (1916–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50, 160 x 70 cm.

Erik Wörtz (1916–1997)

Antal besök: 2 184