304144. SKOR i ormskinn, storlek 40, Dolce Gabbana, Italiewn.
Svart ormskinn, öppen tå
Klackhöjd 10 cm
Träklack
Sulan stämplad undersidaVero Cuoidi, Made in Italy
metallplakett DG
Innersula etikettmärkt Dolce & Gabbana, Made in Italy
Insidor numrerade 76394 40.
Bruksslitage.