ARMAND ROSSANDER. Olja på duk, signerad.

304136. ARMAND ROSSANDER. Olja på duk, signerad.

55,5 x 32 cm.

Mindre slitage.
Duk med lagning.

Armand Rossander (1914–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

55,5 x 32 cm.

Mindre slitage.
Duk med lagning.

Armand Rossander (1914–1976)

Antal besök: 1 240