SKOLPLANSCHER, 2 st, motiv av björn och vildsvin.

304131. SKOLPLANSCHER, 2 st, motiv av björn och vildsvin.

Björn, motiv av björn samt skelett av tassar, 75x94 cm.
Vildsvin, motiv av vildsvin i skog, 70x92 cm.

Skador.
Fläckar.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.
Fläckar.
Repor.

Antal besök: 2 254