akryl bibliotek stege.

akryl bibliotek stege.
3041012. akryl bibliotek stege.

Kombination av kromat stål och transparent akryl med 4 halkskydd.

cca H 110 cm x B 30 cm x D 62 cm.

Tecken på slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tecken på slitage, repor.

Antal besök: 522