SALSKÅP, rokokostil, 1930-tal.

304091. SALSKÅP, rokokostil, 1930-tal.

Tvådelat. Björkträ. Ovandel med hyllor. Nederdel med tre lådor. Höjd 190, längd 130, bredd 54 cm.

Ålders samt bruksslitage. Mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 522