STIG BRYMELL. olja på duk " Lånat öga " signerad, daterad -75.

304090. STIG BRYMELL. olja på duk " Lånat öga " signerad, daterad -75.

101 x 101 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

101 x 101 cm.

Antal besök: 2 101