SERVISDELAR, 17 delar, porslin, "Stina", Helmer Ringström, Gefle Porslinsfabrik, 1950/60-tal.

304076. SERVISDELAR, 17 delar, porslin, "Stina", Helmer Ringström, Gefle Porslinsfabrik, 1950/60-tal.

5 st tallrikar, diameter 23 cm.
5 st, djupa tallrikar, diameter 19,3 cm.
5 st, assietter, diameter 18,2 cm.
1 st uppläggningsfat, längd 23 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 12 821