EDVIN HÄGG. Blommor i fönster, olja på duk, signerad och daterad 56.

304075. EDVIN HÄGG. Blommor i fönster, olja på duk, signerad och daterad 56.

26,5 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26,5 x 34 cm.

Antal besök: 2 959