PELARBORD, fyrbent.

PELARBORD, fyrbent.
3040694. PELARBORD, fyrbent.

Höjd ca 78,5 cm
Diameter ca 90 cm.

Bruksslitage, repor & märken,sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
3040694. PELARBORD, fyrbent.

Höjd ca 78,5 cm
Diameter ca 90 cm.

Antal besök: 240