6 st kaffekoppar, "Anemone", Rörstrand, höjd 6 cm.
6 st kaffefat, "Anemone", Rörstrand, diameter 13,7 cm.
1 st fiskfat, "Janssons Frestelse", Jie Gantofta, längd 41 cm.
1 st karott, "Granada", Rörstrand.
1 st serveringsskål, "Pergola", Rörstrand, diameter 18,5 cm.
1 st, såskanna, "Pergola", Rörstrand, höjd 8,5 cm.
1 st karott, "Ranka", Gustavsberg, längd 23,5 cm.
Bruksslitage, två kaffekoppar med nagg i kanten.