BORD, rokoko, 17/1800-tal.

BORD, rokoko, 17/1800-tal.
304052. BORD, rokoko, 17/1800-tal.

Låda framtill.
Med svängda ben.
Längd ca 111 cm.
Bredd 83 cm.
Höjd 78 cm.

Hårt slitage, skador, fläckar, delvis senare bemålat, fästen under låda knäckta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda framtill.
Med svängda ben.
Längd ca 111 cm.
Bredd 83 cm.
Höjd 78 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 591