GLAS, 24 st, 1900-talets senare del.

304004. GLAS, 24 st, 1900-talets senare del.

Fot i svart glasmassa.
12 champagnestrutar
12 vinglas.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fot i svart glasmassa.
12 champagnestrutar
12 vinglas.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 907