SOFFA, 3-sits, Arne Norell, 1900-tal.

303959. SOFFA, 3-sits, Arne Norell, 1900-tal.

Klädd i vitt tyg.
Längd ca 232 cm.
Sitthöjd 46 cm.
Proveniens: Specialbeställd Mexico-modell i tyg.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i vitt tyg.
Längd ca 232 cm.
Sitthöjd 46 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 699