ÅKE AHNLUND. "Björkar på Kråkholmen", olja på duk. Signerad och daterad, 1946.

303953. ÅKE AHNLUND. "Björkar på Kråkholmen", olja på duk. Signerad och daterad, 1946.

48 x 47,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 47,5 cm.

Antal besök: 964