EKORRE, uppstoppad, 1900-tal.

EKORRE, uppstoppad, 1900-tal.
3039220. EKORRE, uppstoppad, 1900-tal.

Höjd 26 cm, bred upp till 22 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 961