ARDY STRÜWER. Färglitografi.

ARDY STRÜWER. Färglitografi.
303915. ARDY STRÜWER. Färglitografi.

Surrealistisk komposition med flygel. Signerad och numrerad 129/200 ex. 85x60 cm.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 1 782