CAFEBORD, underreden, 2 st. Byarum. 2000-tal.

303907. CAFEBORD, underreden, 2 st. Byarum. 2000-tal.

Gjuten av aluminium. Bordsskivor saknas. Höjd 69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 301