PARAPLYSTÄLL, Gunnar Ander, Ystad Metall.

3039060. PARAPLYSTÄLL, Gunnar Ander, Ystad Metall.

Mässing och svart lackad plåt. Höjd 63 cm.

Repor i skål, se bild. I övrigt lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 845