MATTA, Afghan, "Guld afghan" Afganistan, 193x105 cm.

303905. MATTA, Afghan, "Guld afghan" Afganistan, 193x105 cm.

Matta i olika nyanser av gult, dekor av av oktogoner i svart.

Bruksskick.
Fransar med slitage och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 060