VASER, 3 stycken, majolika, tidigt 1900-tal.

303889. VASER, 3 stycken, majolika, tidigt 1900-tal.

Höjd 16-25 cm.

Slitage samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16-25 cm.

Slitage samt lagning.

Antal besök: 593