ALFRED GREGERS-RASMUSSEN. olja på duk, kustmotiv, signerad.

303874. ALFRED GREGERS-RASMUSSEN. olja på duk, kustmotiv, signerad.

44 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 62 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 264