Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BJÖRN RASCH. Olja på duk, "Måleri VI" osignerad.
303853. BJÖRN RASCH. Olja på duk, "Måleri VI" osignerad.
100x80 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
100x80 cm.
Garpenhus Auktioner
3 089