UPPLÄGGNINGSFAT SAMT KANNOR, bland annat wexiö guld och Gustavsberg delft, 18 del.

30384. UPPLÄGGNINGSFAT SAMT KANNOR, bland annat wexiö guld och Gustavsberg delft, 18 del.

2 st uppläggningsfat samt såskanna wexiö guld.
3 st uppläggningsfat Gustavsberg delft samt kanna.
samt 2 st figuriner dresden.
med mera.

nagg o slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

samt 2 st figuriner dresden.
med mera.

nagg o slitage.

Antal besök: 2 910