MATTA, orientalisk, 182x123 cm.

303836. MATTA, orientalisk, 182x123 cm.

Matta med stiliserad dekor i rostrött, grönt, och blått mot beige botten.

Bruksskick.
Fransar saknas.
Ställvis slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Fransar saknas.
Ställvis slitage.

Antal besök: 848