MATSALSMÖBLEMANG, 13 delar, 1900-tal.

303807. MATSALSMÖBLEMANG, 13 delar, 1900-tal.

Matsalsbord + 8 st stolar, rutmönstrad klädsel, avtagbar sits. Sitthöjd ca 46 cm.
Längd 118 + 60 + 60 + 60 cm.
6 st träreglar medföljer för att ändra matbordets längd.
3 iläggsskivor 60 cm breda.
Grön/grå bemålat med dekor av blommor och blad.

Stolar behöver limmas, bruksslitage, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 118 + 60 + 60 + 60 cm.
3 iläggsskivor 60 cm breda.

Antal besök: 1 179