KAFFESERVIS, 3 delar, 835 silver. Stämplat. Vikt 853 gram.

303806. KAFFESERVIS, 3 delar, 835 silver. Stämplat. Vikt 853 gram.

Ciselerad dekor i form av rosor och blomster. Lockknopar i form av rosor. Höjd 9,3 - 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 031