VARDAGSRUMSBORD, runt, 1900-tal.

303774. VARDAGSRUMSBORD, runt, 1900-tal.

På 4 st ben med höj- och sänkbar bordsskiva.
Diameter 93 cm.
Höjd 64 cm.

Bruksslitage, slagmärken, smärre skador, fanérskador, saknar iläggsskivor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 93 cm.
Höjd 64 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 759