SKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1800-tal.
303771. SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Med 3 st hyllplan.
Längd 89,5 cm.
Bredd 28,5 cm.
Höjd ca 152 cm.

Bruksslitage, skador, färgsläpp, delvis senare bemålat, senare bakstycke, kompletterat/renoverat, saknar lås, stor färgfläck på höger sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med 3 st hyllplan.
Längd 89,5 cm.
Bredd 28,5 cm.
Höjd ca 152 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 846