Med uppfällbart lock, 1 st dörr samt 1 st hyllplan.
Längd 44 cm.
Bredd 41 cm.
Höjd 76,5 cm.
Bruksslitage, slagmärken, skador, fläckar.
Längd 44 cm.
Bredd 41 cm.
Höjd 76,5 cm.