STOLAR, ett par samt BORD, 1900-tal.

303752. STOLAR, ett par samt BORD, 1900-tal.

Bordets höjd 67 cm.
Stolarnas sitthöjd ca 49 cm.

Bruksslitage.
Bord med fläckar. Stolar med stötmärken, mindre kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordets höjd 67 cm.
Stolarnas sitthöjd ca 49 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 607