Oktagonal form
Bord med fasettslipad glasskiva och underhylla i rotting
Höjd 51 cm
Diameter 90 cm, glasskiva diameter 82 cm
Stämplad Made in USA.
Bruksskick.
Oktagonal form
Höjd 51 cm
Stämplad Made in USA.
Bruksskick.