BORD i trä och rotting, glasskiva, USA.

303739. BORD i trä och rotting, glasskiva, USA.

Oktagonal form
Bord med fasettslipad glasskiva och underhylla i rotting
Höjd 51 cm
Diameter 90 cm, glasskiva diameter 82 cm
Stämplad Made in USA.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oktagonal form
Höjd 51 cm
Stämplad Made in USA.

Bruksskick.

Antal besök: 1 150