SLAGBORD, Engelsk stil, 1900-tal.

303637. SLAGBORD, Engelsk stil, 1900-tal.

Längd 64,5, bredd 28, höjd 63 cm, total bredd 73 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 1 030