STORMLYKTA, Radius, No 102, 1900-tal.

3036282. STORMLYKTA, Radius, No 102, 1900-tal.

Delvis lakerad stål.
Höjd exklusive handtag ca 32 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis lakerad stål.

Antal besök: 870