MATSALSMÖBLEMANG i gustaviansk stil, 7 delar, 1950-talet.

303617. MATSALSMÖBLEMANG i gustaviansk stil, 7 delar, 1950-talet.

Vitmålat bord med 2 iläggsskivor samt 4 stolar
Höjd 70 cm
Längd 130
Djup 97 cm
Stolar med genombruten ryggbricka
Fast sits med spikad klädsel
Rygghöjd 82 cm
Iläggsskivor, bredd 40 cm.

Bruksslitage
Iläggsskivor med repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm
Längd 130
Djup 97 cm
Fast sits med spikad klädsel
Rygghöjd 82 cm
Iläggsskivor, bredd 40 cm.

Bruksslitage

Antal besök: 980